HP EliteBook 8530w
- Alle laptops
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core 2 Duo T9600 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1920x1200 |
| GPU type | Nvidia Quadro FX 770M |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Gewicht totaal | 2,80 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo T9600 |
| Processor klokfrequentie | 2,8 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel PM45 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1920x1200 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 147 ppi |
| GPU type | Nvidia Quadro FX 770M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk toerental | 7.200 rpm |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.0 + EDR |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| eSATA | 1 |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 73 Wh |
| Gewicht totaal | 2,80 kg |
| Afmeting - Breedte | 35,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 26,3 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Business |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| SKU | VC223EA | |
| EAN | 0884962353462 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 9 juli 2009 |