HP EliteBook 8740w (WD937EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i5 520M |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 17 inch |
| Resolutie | 1680x1050 |
| GPU type | Nvidia Quadro FX 2800M |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Gewicht totaal | 3,57 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 520M |
| Processor klokfrequentie | 2,4 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,93 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel QM57 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 17 inch |
| Resolutie | 1680x1050 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 117 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | Nvidia Quadro FX 2800M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 7.200 rpm |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 2 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| eSATA | 1 |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aantal DisplayPort-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Gewicht totaal | 3,57 kg |
| Afmeting - Breedte | 39,75 cm |
| Afmeting - Diepte | 28,55 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,65 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | WD937EA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 1 oktober 2010 |