HP G72-b10SD
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i3 350M |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Touchscreen | |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 5470 |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Gewicht totaal | 2,95 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Processor type | Intel Core i3 350M |
| Processor klokfrequentie | 2,26 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel HM55 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 106 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 5470 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen (oud) | 512 MB |
| Videogeheugen | 0,5 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 500 GB |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Western Digital WDC5000BEVT |
| Optische drive merk/product | Optiarc AD-7701H |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerkadapter (bedraad) | Realtek PCIe FE |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WiFi adapter | Broadcom 4313 |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| FireWire - Totaal | 0 |
| eSATA | 0 |
| Cardreader - CF | |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 2 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,3 MPixel |
| Vingerafdruklezer |
| Geïntegreerde microfoon | |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Accu capaciteit (Wh) | 47 Wh |
| Gewicht totaal | 2,95 kg |
| Gewicht excl. accu | 2,60 kg |
| Afmeting - Breedte | 41,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 26,9 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,74 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | XF110EA | |
| EAN | 0885631798102 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 1 november 2010 |