HP HDX18-1080ED
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo P8400 |
| Processor klokfrequentie | 2,26 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel PM45 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugen klokfrequentie | 800 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 18,4 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 120 ppi |
| GPU type | Nvidia GeForce 9600M GT |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 0,5 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 320 GB |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Fujitsu MHZ2320BH (2x) |
| Optische drive merk/product | Optiarc BC-5500S |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.0 + EDR |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | 54 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| eSATA | 1 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| TV-tuner DVB-T |
| Accu capaciteit (Wh) | 73 Wh |
| Gewicht totaal | 4,10 kg |
| Gewicht excl. accu | 3,70 kg |
| Afmeting - Breedte | 43,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 28,6 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 4,37 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Overige software | afstandsbediening |
| SKU | FT178EA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 29 april 2009 |