HP Mini 210-3000sd (LT693EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Atom N570 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Gewicht totaal | 1,39 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Atom |
| Processor type | Intel Atom N570 |
| Processor klokfrequentie | 1,66 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel NM10 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| SODIMM sloten | 1 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 1 GB |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| Pixeldichtheid | 118 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang |
| Webcam |
| GPS |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 1,39 kg |
| Afmeting - Breedte | 26,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 19,1 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,2 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Starter |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 32 bit |
| SKU | LT693EA | |
| EAN | 0886111809592 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 20 juni 2011 |