HP Pavilion 15-eg2980nd (8A768EA)
| Processor type | Intel Core i7 1255U |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel Iris Xe Graphics G7 (Tiger Lake 96 EU) |
| Totale opslagcapaciteit | 1.024 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,69 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 1255U |
| Processor klokfrequentie | 1,7 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,7 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 12 W |
| Aantal processorcores | 10 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 3.200 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| GPU type | Intel Iris Xe Graphics G7 (Tiger Lake 96 EU) |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 1.024 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 1.024 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 895,2 GB |
| Aantal harddisks / SSD's | 1 |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 1.024 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | KBG50ZNV1T02 KIOXIA |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| WiFi adapter | MediaTek Wi-Fi 6 MT7921 Wireless LAN Card |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.2 |
| 4G (LTE) | |
| 5G |
| Smartcard | |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-C) | 1 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MicroSD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Micro HDMI-uitgang | |
| HDMI-versie | 2.0b |
| DisplayPort-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Numeriek toetsenbord | |
| Toetsenbordverlichting helderheidsniveaus | 2 |
| Toetsenbordverlichting kleur | Wit |
| Touchpad afzonderlijke muistoetsen |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,9 MPixel |
| Tweede camera | |
| Flitser | |
| Camera Windows Hello compatible | |
| Webcamschuifje |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| NFC |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 41 Wh |
| Verwisselbare accu | |
| Gewicht totaal | 1,69 kg |
| Afmeting - Breedte | 36,02 cm |
| Afmeting - Diepte | 23,4 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,98 cm |
| Passief gekoeld |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Windows versie | 22H2 |
| Windows OS Build | 22.621,228 |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| Garantie | 2 jaar |
| Geekbench 6.1.0 - Multi | 8.541 |
| Geekbench 6.1.0 - Multi Integer | 7.862 |
| Geekbench 6.1.0 - Multi Floating Point | 9.963 |
| Geekbench 6.1.0 - Single | 2.220 |
| Geekbench 6.1.0 - Single Integer | 2.170 |
| Geekbench 6.1.0 - Single Floating Point | 2.317 |
| Geekbench 6.1.0 - Compute | 14.032 |
| SKU | 8A768EA#ABH | |
| EAN | 0196337113596 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 17 juli 2023 |
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe Photoshop Heavy | 501 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Storage - Totaalscore - Toegangstijd | 101 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Storage - Totaalscore - Bandbreedte | 259,28 |
|
|
| PCMark 10 - Storage - Totaalscore | 1.640 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2.37GB_(399_JPEGs)_leestest | 319 |
|
|
| PCMark 10 - 2.37GB_(399_JPEGs)_kopieertest | 450 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2.37GB_(399_JPEGs)_schrijftest | 286 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2GB_(4_ISOs)_leestest | 1.325 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2GB_(4_ISOs)_kopieertest | 1.387 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2GB_(4_ISOs)_schrijftest | 1.553 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Microsoft PowerPoint | 80 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Microsoft Excel | 99 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe Photoshop Light | 180 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Windows 10 | 248 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe InDesign | 113 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe Illustrator | 147 |
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe After Effects | 329 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Overwatch | 219 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Call of Duty: Black Ops 4 | 385 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Battlefield V | 487 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Photoshop | 134 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Lightroom | 107 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Premiere_Pro | 170 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Illustrator | 119 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe After Effects | 153 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Acrobat | 149 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Quick Storage - Totaalscore | 1.862 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Quick Storage - Totaalscore - Bandbreedte | 224,92 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Quick Storage - Totaalscore - Toegangstijd | 68 |
Testconfiguratie
|