HP Pavilion 15-EH1440ND
| Processor type | AMD Ryzen 7 5700U |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | AMD Radeon Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Gewicht totaal | 1,75 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor type | AMD Ryzen 7 5700U |
| Processor klokfrequentie | 1,8 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,3 GHz |
| Aantal processorcores | 8 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 3.200 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 2 |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | AMD Radeon Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| WiFi adapter | Realtek 8822CE Wireless LAN 802.11ac PCI-E NIC |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| HDMI-versie | 2.0 |
| Kensingtonslot |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 41 Wh |
| Gewicht totaal | 1,75 kg |
| Afmeting - Breedte | 36,02 cm |
| Afmeting - Diepte | 23,4 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,79 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | 15-EH1440ND | |
| EAN | 0196337134805 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 17 februari 2022 |