HP Pavilion 15-eh3955nd (8B2F4EA)
| Processor type | AMD Ryzen 5 7530U |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | AMD Radeon RX Vega 7 |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,78 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | AMD Ryzen 5 |
| Processor type | AMD Ryzen 5 7530U |
| Processor klokfrequentie | 2 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,5 GHz |
| Aantal processorcores | 6 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 3.200 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| GPU type | AMD Radeon RX Vega 7 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 420,8 GB |
| Aantal harddisks / SSD's | 1 |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | SAMSUNG MZVL4512HBLU-00BH1 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| WiFi adapter | MediaTek Wi-Fi 6 MT7921 Wireless LAN Card |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.2 |
| 4G (LTE) | |
| 5G |
| Smartcard | |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-C) | 1 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MicroSD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Micro HDMI-uitgang | |
| HDMI-versie | 2.0b |
| DisplayPort-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Numeriek toetsenbord | |
| Toetsenbordverlichting helderheidsniveaus | 2 |
| Toetsenbordverlichting kleur | Wit |
| Touchpad afzonderlijke muistoetsen |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,9 MPixel |
| Tweede camera | |
| Flitser | |
| Camera Windows Hello compatible | |
| Webcamschuifje |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| NFC |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 41 Wh |
| Verwisselbare accu | |
| Gewicht totaal | 1,78 kg |
| Afmeting - Breedte | 36,02 cm |
| Afmeting - Diepte | 23,4 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,97 cm |
| Passief gekoeld |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Windows versie | 22H2 |
| Windows OS Build | 22.621,228 |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| Garantie | 2 jaar |
| Geekbench 6.1.0 - Multi | 7.293 |
| Geekbench 6.1.0 - Multi Integer | 6.578 |
| Geekbench 6.1.0 - Multi Floating Point | 8.835 |
| Geekbench 6.1.0 - Single | 1.943 |
| Geekbench 6.1.0 - Single Integer | 1.791 |
| Geekbench 6.1.0 - Single Floating Point | 2.260 |
| Geekbench 6.1.0 - Compute | 14.864 |
| SKU | 8B2F4EA#ABH | |
| EAN | 0197029510938 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 8 augustus 2023 |
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe Photoshop Heavy | 497 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Storage - Totaalscore - Toegangstijd | 99 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Storage - Totaalscore - Bandbreedte | 261,42 |
|
|
| PCMark 10 - Storage - Totaalscore | 1.664 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2.37GB_(399_JPEGs)_leestest | 287 |
|
|
| PCMark 10 - 2.37GB_(399_JPEGs)_kopieertest | 428 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2.37GB_(399_JPEGs)_schrijftest | 257 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2GB_(4_ISOs)_leestest | 2.027 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2GB_(4_ISOs)_kopieertest | 1.504 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2GB_(4_ISOs)_schrijftest | 1.453 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Microsoft PowerPoint | 81 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Microsoft Excel | 94 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe Photoshop Light | 185 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Windows 10 | 245 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe InDesign | 110 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe Illustrator | 133 |
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe After Effects | 282 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Overwatch | 228 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Call of Duty: Black Ops 4 | 536 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Battlefield V | 516 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Photoshop | 142 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Lightroom | 98 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Premiere_Pro | 168 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Illustrator | 106 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe After Effects | 144 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Acrobat | 169 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Quick Storage - Totaalscore | 1.732 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Quick Storage - Totaalscore - Bandbreedte | 208,86 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Quick Storage - Totaalscore - Toegangstijd | 73 |
Testconfiguratie
|