HP Pavilion dm1-1120ed
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Scherm diagonaal | 11,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| GPU type | Intel GMA 4500M HD |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Gewicht totaal | 1,50 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Celeron |
| Processor klokfrequentie | 1,2 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel 945GSE |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Scherm diagonaal | 11,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 135 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | Intel GMA 4500M HD |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Kensingtonslot |
| Webcam |
| Gewicht totaal | 1,50 kg |
| Afmeting - Breedte | 28,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 20,4 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,6 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | VY472EA | |
| EAN | 0884962662977 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 december 2009 |