HP Pavilion dv6-1215sd
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | AMD Turion X2 RM-74 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 4530 |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Gewicht totaal | 2,94 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | AMD Turion 64 |
| Processor type | AMD Turion X2 RM-74 |
| Processor klokfrequentie | 2,2 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 4530 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 0,512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11g |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| eSATA | 1 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 2,94 kg |
| Afmeting - Breedte | 37,85 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,8 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 4,1 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 32 bit |
| SKU | NZ286EA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 19 juni 2009 |