HP Pavilion dv7-3150ed
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i5 430M |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| GPU type | Nvidia GeForce G 105M |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Gewicht totaal | 3,52 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 430M |
| Processor klokfrequentie | 2,26 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,53 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel HM55 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 106 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | Nvidia GeForce G 105M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen (oud) | 512 MB |
| Videogeheugen | 0,512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk toerental | 7.200 rpm |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| eSATA | 1 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam |
| Gewicht totaal | 3,52 kg |
| Afmeting - Breedte | 41,26 cm |
| Afmeting - Diepte | 27,7 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 4,32 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | WC161EA | |
| EAN | 0884962740347 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 december 2009 |