HP Pavilion Envy 6-1208ed (D2H31EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i5 3337U |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics 4000 |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 2,15 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 3337U |
| Processor klokfrequentie | 1,8 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,7 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel HM77 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel HD Graphics 4000 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 128 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 2 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Gewicht totaal | 2,15 kg |
| Afmeting - Breedte | 37,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,28 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,98 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | D2H31EA, D2H31EA#ABH | |
| EAN | 0887758187272 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 10 april 2013 |