HP Pavilion g7-2004sd (B1U98EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i7 3612QM |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Touchscreen | |
| GPU type | AMD Radeon HD 7670M |
| Totale opslagcapaciteit | 750 GB |
| Gewicht totaal | 2,98 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 3612QM |
| Processor klokfrequentie | 2,1 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3,1 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Chipset | Intel HM76 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 106 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | AMD Radeon HD 7670M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Totale opslagcapaciteit | 750 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 750 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 2 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 2,98 kg |
| Afmeting - Breedte | 41,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 26,7 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,68 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | B1U98EA | |
| EAN | 0887111084088 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 3 september 2012 |