HP Pavilion Mini 110-1150ed
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Atom N270 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| GPU type | Intel GMA 950 |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Gewicht totaal | 1,17 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Atom |
| Processor type | Intel Atom N270 |
| Processor klokfrequentie | 1,6 GHz |
| Aantal processorcores | 1 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 1 GB |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| Pixeldichtheid | 118 ppi |
| GPU type | Intel GMA 950 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 250 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11b |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| VGA-uitgang |
| Webcam |
| Gewicht totaal | 1,17 kg |
| Afmeting - Breedte | 26,15 cm |
| Afmeting - Diepte | 17,2 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,27 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Starter |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | BVJ185EA1 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 27 oktober 2009 |