HP Pavilion x360 310 G1 (K7J35ES)
| Processor type | Intel Pentium N3540 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 11,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Gewicht totaal | 1,40 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Processor type | Intel Pentium N3540 |
| Processor klokfrequentie | 2,16 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,66 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| SODIMM sloten | 1 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 11,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 135 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 128 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 43 Wh |
| Gewicht totaal | 1,40 kg |
| Afmeting - Breedte | 30,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,51 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,19 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 Pro |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | K7J35ES, K7J35ES#ABU | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 22 september 2015 |