HP ProBook 4310s
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core 2 Duo T6670 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| GPU type | Intel GMA 500 |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,97 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo T6670 |
| Processor klokfrequentie | 2,2 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel GM45 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 118 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | Intel GMA 500 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 7.200 rpm |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| FireWire - Totaal | 0 |
| Cardreader - SD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 2 MPixel |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 37 Wh |
| Gewicht totaal | 1,97 kg |
| Afmeting - Breedte | 32,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 22,8 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | VC328EA | |
| EAN | 0884962614310 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 30 oktober 2009 |