HP ProBook 4710s
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core 2 Duo P7370 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1440x900 |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 4330 |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Gewicht totaal | 3,80 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo P7370 |
| Processor klokfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel PM45 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1440x900 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 98 ppi |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 4330 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen (oud) | 512 MB |
| Videogeheugen | 0,512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.0 + EDR |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - Totaal | 0 |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 2 MPixel |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 3,80 kg |
| Afmeting - Breedte | 41,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 27 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Business |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| SKU | NX426EA | |
| EAN | 0884962194638 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 30 april 2009 |