HP ProBook 4720s (WS913EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i3 370M |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 5470 |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Gewicht totaal | 2,97 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Processor type | Intel Core i3 370M |
| Processor klokfrequentie | 2,4 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel HM57 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 106 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 5470 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen (oud) | 512 MB |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| eSATA | 1 |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 2 MPixel |
| Gewicht totaal | 2,97 kg |
| Afmeting - Breedte | 41,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 26,6 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| SKU | WS913EA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 22 november 2010 |