HP ProBook 650 G2 (V1A93ET)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i3 6100U |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics 520 |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Gewicht totaal | 2,31 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Processor type | Intel Core i3 6100U |
| Processor klokfrequentie | 2,3 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 2.133 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel HD Graphics 520 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aantal DisplayPort-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 48 Wh |
| Gewicht totaal | 2,31 kg |
| Afmeting - Breedte | 37,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,7 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,74 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | V1A93ET, V1A93ET#ABU | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 7 juli 2016 |