HP ProBook Fortis G9 (5N4J1EA)
| Processor type | Intel Pentium Silver N6000 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Gewicht totaal | 1,66 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Processor type | Intel Pentium Silver N6000 |
| Processor klokfrequentie | 1,1 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3,3 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 3.200 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 157 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 128 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| WiFi adapter | Intel(R) Wi-Fi 6 AX201 160Mhz |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| 4G (LTE) |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Webcam |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 42 Wh |
| Gewicht totaal | 1,66 kg |
| Afmeting - Breedte | 33,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 23 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,19 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 5N4J1EA#ABH | |
| EAN | 0196548126415 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 26 augustus 2022 |