HP Thinbook 14-bp001nd (1VB34EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Celeron N3060 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics 400 |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,55 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Celeron |
| Processor type | Intel Celeron N3060 |
| Processor klokfrequentie | 1,6 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,48 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 2.133 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 112 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | TN |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel HD Graphics 400 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 128 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-C) | 1 |
| USB 3.1 (USB 3.1 Gen 2) | 1 |
| Thunderbolt | 0 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 41 Wh |
| Gewicht totaal | 1,55 kg |
| Afmeting - Breedte | 33,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 23,9 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,99 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 1VB34EA, 1VB34EA#ABH | |
| EAN | 0191628379965 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 3 augustus 2017 |