HP Thinbook 14-bp013nd (2GQ78EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Pentium N3710 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics 405 |
| Totale opslagcapaciteit | 64 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,48 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Processor type | Intel Pentium N3710 |
| Processor klokfrequentie | 1,6 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,56 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 1 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 112 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| Geschikt voor peninvoer | |
| 3D-scherm |
| GPU type | Intel HD Graphics 405 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 64 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 64 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 42 GB |
| Aantal harddisks / SSD's | 1 |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 64 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | eMMC |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | SanDisk DF4064 |
| Optische drive merk/product | - |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WiFi adapter | Realtek RTL8723DE |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-C) | 1 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 3 |
| USB 3.1 (USB 3.1 Gen 2) | 1 |
| USB Type-C | |
| Thunderbolt | 0 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MicroSD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Micro HDMI-uitgang | |
| HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Numeriek toetsenbord |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,9 MPixel |
| Tweede camera | |
| Flitser |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS | |
| Kompas | |
| NFC |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 41 Wh |
| Verwisselbare accu | |
| Gewicht totaal | 1,48 kg |
| Afmeting - Breedte | 33,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 23,9 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| Garantie | 1 jaar |
| SKU | 2GQ78EA, 2GQ78EA #ABH, 2GQ78EA#ABH | |
| EAN | 0191628536474 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 31 juli 2017 |