HP ZBook Firefly 16 G9 (6B8F3EA)
| Processor type | Intel Core i7 1255U |
| Scherm diagonaal | 16 inch |
| Touchscreen | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Gewicht totaal | 1,80 kg |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 1255U |
| Scherm diagonaal | 16 inch |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Bluetooth |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort-uitgang |
| Webcam |
| Gewicht totaal | 1,80 kg |
| Afmeting - Breedte | 35,87 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,09 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,99 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 6B8F3EA#UUG | |
| EAN | 0196786913877 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 27 december 2022 |