Lenovo IdeaPad 3 Chrome 14M836 (82KN003LMH)
| Processor serie | MediaTek |
| Processor type | MediaTek MT8183 |
| Processor klokfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 8 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | LPDDR4X |
| Geheugen klokfrequentie | 1.866 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 157 ppi |
| Paneeltype | TN |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | ARM Mali-G72 MP3 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 128 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | eMMC |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 42 Wh |
| Gewicht totaal | 1,30 kg |
| Afmeting - Breedte | 33,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 22,1 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,86 cm |
| Besturingssysteem (serie) | Chrome OS |
| EAN | 0196804044644 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 20 april 2023 |