Lenovo IdeaPad 320S-14IKB (80X400C5MH)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Processor type | Intel Core i3 7100U |
| Processor klokfrequentie | 2,4 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 8 W |
| Configureerbare TDP-downfrequentie | 1 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 2.133 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 1 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 157 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel HD Graphics 620 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Aantal harddisks / SSD's | 1 |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | 2,5" |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.1 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-C) | 1 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 1 |
| USB Type-C | |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 30 Wh |
| Gewicht totaal | 1,69 kg |
| Afmeting - Breedte | 32,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 23,65 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,93 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 80X400C5MH | |
| EAN | 0191999050289 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 augustus 2017 |