Lenovo IdeaPad 520-15IKB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 8250U |
| Processor klokfrequentie | 1,6 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia GeForce MX150 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 2 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Bluetooth | |
| 4G (LTE) |
| HDMI-uitgang |
| Webcam |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| EAN | 0192158159287 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 20 april 2018 |