Lenovo IdeaPad Flex 2-15 (59424856)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 4210U |
| Processor klokfrequentie | 1,7 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,7 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| GPU type | Nvidia GeForce 840M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 4 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 32 Wh |
| Gewicht totaal | 2,50 kg |
| Afmeting - Breedte | 38,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 27,27 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,22 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | 59424856 | |
| EAN | 0888772347987 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 15 juni 2015 |