Lenovo IdeaPad Slim 3 14ABR8 (82XL0052MH)
| Processor type | AMD Ryzen 7 7730U |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Gewicht totaal | 1,37 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | AMD Ryzen 7 |
| Processor type | AMD Ryzen 7 7730U |
| Processor klokfrequentie | 2 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,5 GHz |
| Aantal processorcores | 8 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 3.200 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 157 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.1 |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - SD | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort-uitgang |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 47 Wh |
| Gewicht totaal | 1,37 kg |
| Afmeting - Breedte | 32,43 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,3 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,7 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 82XL0052MH | |
| EAN | 0197529808481 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 9 augustus 2023 |