Lenovo Miix 520-12IKB 20M3 (20M30008GE)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i3 7130U |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 12,2 inch |
| Resolutie | 1920x1200 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics 620 |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Gewicht totaal | 1,26 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Processor type | Intel Core i3 7130U |
| Processor klokfrequentie | 2,7 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 8 W |
| Configureerbare TDP-downfrequentie | 1 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 2.133 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 12,2 inch |
| Resolutie | 1920x1200 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 186 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| GPU type | Intel HD Graphics 620 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 128 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.1 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-C) | 1 |
| Cardreader - MicroSD | |
| DVI-uitgang |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 39 Wh |
| Gewicht totaal | 1,26 kg |
| Afmeting - Breedte | 30 cm |
| Afmeting - Diepte | 20,5 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | 20M30008GE | |
| EAN | 0192076765317 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 8 januari 2018 |