Lenovo ThinkPad X13 Yoga (21F2003CMH)
| Processor type | Intel Core i5 1335U |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 1920x1200 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,21 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 1335U |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,6 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 12 W |
| Aantal processorcores | 10 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen klokfrequentie | 4.800 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 1920x1200 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 170 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
| WiFi adapter | Intel(R) Wi-Fi 6E AX211 160Mhz |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.1 |
| 4G (LTE) |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam | |
| Camera Windows Hello compatible |
| Vingerafdruklezer | |
| NFC |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 54,7 Wh |
| Gewicht totaal | 1,21 kg |
| Afmeting - Breedte | 30,17 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,46 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,64 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 21F2003CMH | |
| EAN | 0197528248240 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 19 juni 2023 |