Lenovo Yoga 3 Pro Silver (80HE003WNX)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core M 5Y70 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 3200x1800 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics 5300 |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,19 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core M |
| Processor type | Intel Core M 5Y70 |
| Processor klokfrequentie | 1,1 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,6 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 3200x1800 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 276 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| Aanraakpunten touchscreen | 10 aanraakpunten |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Geschikt voor peninvoer | |
| 3D-scherm |
| GPU type | Intel HD Graphics 5300 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Aantal harddisks / SSD's | 1 |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Samsung MZNTE512HMJH |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| WiFi adapter | Broadcom |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 2 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MicroSD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal micro HDMI-uitgangen | 1 |
| Micro HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,9 MPixel |
| Tweede camera | |
| Flitser |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS | |
| Kompas | |
| NFC |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 44,8 Wh |
| Verwisselbare accu | |
| Gewicht totaal | 1,19 kg |
| Afmeting - Breedte | 33 cm |
| Afmeting - Diepte | 22,8 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,28 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | 80HE003WNX, YOGA3 PRO - 13 | |
| EAN | 0888965157683 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 10 november 2014 |