Prijsverloop
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
Specificaties
Belangrijkste specificaties
Processor / Chipset / Geheugen
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 5500U |
| Processor klokfrequentie | 2,4 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 8 W |
| Configureerbare TDP-downfrequentie | 1 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
Scherm
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 127 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
Graphics
| GPU type | Nvidia GeForce 840M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 2 GB |
Opslag
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden |
Connectiviteit / Netwerk
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
Aansluitingen
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation |
Camera
| Webcam |
Overige hardware
| Geïntegreerde microfoon |
Maten en gewichten
| Accu capaciteit (Wh) | 41 Wh |
| Gewicht totaal | 3,00 kg |
| Afmeting - Breedte | 41,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 28,3 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,52 cm |
Software
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
Productcodes
| SKU | 80FG00G9NX | |
| EAN | 0889955389756 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 19 oktober 2015 |