Medion 2-in-1 Akoya E3213
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Celeron |
| Processor type | Intel Celeron N3350 |
| Processor klokfrequentie | 1,1 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,4 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 166 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel HD Graphics 500 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 64 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 64 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-C) | 1 |
| DVI-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 5.000 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 37 Wh |
| Gewicht totaal | 1,50 kg |
| Afmeting - Breedte | 31,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,5 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,94 cm |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | 30023145 | |
| EAN | 4015625607271 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 2 november 2017 |