Medion Akoya E13203 MD62265
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Pentium |
| Processor type | Intel Pentium Silver N5030 |
| Processor klokfrequentie | 1,1 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3,1 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 2.666 MHz |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 166 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | Intel UHD Graphics 605 |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 128 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-C) | 1 |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 1,31 kg |
| Afmeting - Breedte | 30,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,5 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,95 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home in S mode |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | 30031990, 30031990A1, 30034153B | |
| EAN | 4061275169997 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 3 december 2021 |