Medion E11201
| Processor type | Intel Celeron N3450 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 11,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| GPU type | Intel HD Graphics 500 |
| Totale opslagcapaciteit | 64 GB |
| Gewicht totaal | 1,16 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Celeron |
| Processor type | Intel Celeron N3450 |
| Processor klokfrequentie | 1,1 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 11,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 135 ppi |
| Paneeltype | TN |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | Intel HD Graphics 500 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 64 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 64 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | eMMC |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 1,16 kg |
| Afmeting - Breedte | 30,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 20,1 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,4 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| EAN | 4061275165401 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 29 november 2021 |