Medion E15303 MD 62137
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | AMD Ryzen 5 |
| Processor type | AMD Ryzen 5 4500U |
| Processor klokfrequentie | 2,3 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4 GHz |
| Aantal processorcores | 6 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 2.667 MHz |
| SODIMM sloten | 0 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| GPU type | AMD Radeon RX Vega 6 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 394,3 GB |
| Aantal harddisks / SSD's | 2 |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | S11-512G-PHISON-SSD-B27 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| WiFi adapter | Intel Dual Band Wireless-AC 3165 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| 4G (LTE) | |
| 5G |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-C) | 1 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MicroSD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Micro HDMI-uitgang | |
| HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Numeriek toetsenbord | |
| Toetsenbordverlichting helderheidsniveaus | 2 |
| Toetsenbordverlichting kleur | Wit |
| Touchpad MS Precision compatible | |
| Touchpad afzonderlijke muistoetsen |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,9 MPixel |
| Tweede camera | |
| Flitser | |
| Camera Windows Hello compatible | |
| Webcamschuifje |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| NFC |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 45 Wh |
| Verwisselbare accu | |
| Gewicht totaal | 1,78 kg |
| Afmeting - Breedte | 35,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 24 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,99 cm |
| Passief gekoeld |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Windows versie | 20H2 |
| Windows OS Build | 19.042,135 |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| Garantie | 2 jaar |
| EAN | 4061275168112 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 2 november 2021 |
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe Photoshop Heavy | 249 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Storage - Totaalscore - Toegangstijd | 240 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Storage - Totaalscore - Bandbreedte | 122,71 |
|
|
| PCMark 10 - Storage - Totaalscore | 732 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2.37GB_(399_JPEGs)_leestest | 118 |
|
|
| PCMark 10 - 2.37GB_(399_JPEGs)_kopieertest | 152 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2.37GB_(399_JPEGs)_schrijftest | 123 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2GB_(4_ISOs)_leestest | 382 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2GB_(4_ISOs)_kopieertest | 374 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2GB_(4_ISOs)_schrijftest | 441 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Microsoft PowerPoint | 82 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Microsoft Excel | 50 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe Photoshop Light | 86 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Windows 10 | 114 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe InDesign | 102 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe Illustrator | 67 |
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe After Effects | 139 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Overwatch | 115 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Call of Duty: Black Ops 4 | 224 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Battlefield V | 194 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Photoshop | 77 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Lightroom | 55 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Premiere_Pro | 87 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Illustrator | 58 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe After Effects | 78 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Acrobat | 88 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Quick Storage - Totaalscore | 776 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Quick Storage - Totaalscore - Bandbreedte | 98,66 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Quick Storage - Totaalscore - Toegangstijd | 172 |
Testconfiguratie
|