Medion E15415 MD62478 (30034407)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 10210U |
| Processor klokfrequentie | 1,6 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,2 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 10 W |
| Configureerbare TDP-up | 25 W |
| Configureerbare TDP-downfrequentie | 1 GHz |
| Configureerbare TDP-upfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 2.667 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| SODIMM sloten | 0 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| GPU type | Intel UHD Graphics 620 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Videogeheugen | 4 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 154,8 GB |
| Aantal harddisks / SSD's | 1 |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | E19-256G-PHISON-SSD-B47R |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| WiFi adapter | Intel Wireless-AC 9462 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.1 |
| 4G (LTE) | |
| 5G |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-C) | 1 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MicroSD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Micro HDMI-uitgang | |
| HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Numeriek toetsenbord | |
| Touchpad afzonderlijke muistoetsen |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,9 MPixel |
| Tweede camera | |
| Flitser | |
| Camera Windows Hello compatible | |
| Webcamschuifje |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| NFC |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.825 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 55 Wh |
| Verwisselbare accu | |
| Gewicht totaal | 1,84 kg |
| Afmeting - Breedte | 35,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 24 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2 cm |
| Passief gekoeld |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Windows versie | 22H2 |
| Windows OS Build | 22.621,119 |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 30034407 | |
| EAN | 4061275199451 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 26 augustus 2022 |
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe Photoshop Heavy | 148 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Storage - Totaalscore - Toegangstijd | 130 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Storage - Totaalscore - Bandbreedte | 211,64 |
|
|
| PCMark 10 - Storage - Totaalscore | 1.306 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2.37GB_(399_JPEGs)_leestest | 307 |
|
|
| PCMark 10 - 2.37GB_(399_JPEGs)_kopieertest | 164 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2.37GB_(399_JPEGs)_schrijftest | 118 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2GB_(4_ISOs)_leestest | 1.723 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2GB_(4_ISOs)_kopieertest | 432 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2GB_(4_ISOs)_schrijftest | 960 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Microsoft PowerPoint | 112 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Microsoft Excel | 94 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe Photoshop Light | 168 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Windows 10 | 254 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe InDesign | 119 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe Illustrator | 153 |
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe After Effects | 322 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Overwatch | 180 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Call of Duty: Black Ops 4 | 483 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Battlefield V | 497 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Photoshop | 127 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Lightroom | 97 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Premiere_Pro | 145 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Illustrator | 120 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe After Effects | 131 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Acrobat | 143 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Quick Storage - Totaalscore | 2.044 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Quick Storage - Totaalscore - Bandbreedte | 250,93 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Quick Storage - Totaalscore - Toegangstijd | 63 |
Testconfiguratie
|