Medion Erazer X7841 (30020024)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 6700HQ |
| Processor klokfrequentie | 2,6 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3,5 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 35 W |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 127 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia GeForce GTX 970M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 3 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 628 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 128 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 2 soort | Harddisk |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| DVI-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Aantal mini DisplayPort-uitgangen | 2 |
| Aansluiting dockingstation |
| Gewicht totaal | 3,53 kg |
| Afmeting - Breedte | 41,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 38,4 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,4 cm |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | 30020024 | |
| EAN | 4015625783531 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 8 september 2016 |