Microsoft Surface Laptop 5 (RIQ-00009)
| Processor type | Intel Core i7 1265U |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15 inch |
| Resolutie | 2496x1664 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,56 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 1265U |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,4 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 12 W |
| Aantal processorcores | 10 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15 inch |
| Resolutie | 2496x1664 |
| Verhouding | 3:2 |
| Pixeldichtheid | 200 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.1 |
| 4G (LTE) |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam | |
| Camera Windows Hello compatible |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 6.252 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 47,4 Wh |
| Gewicht totaal | 1,56 kg |
| Afmeting - Breedte | 34 cm |
| Afmeting - Diepte | 24,4 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,47 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| Garantie | 1 jaar |
| SKU | RIQ-00009, RIQ-00009?NL | |
| EAN | 0196388049813 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 2 november 2022 |
De Surface Laptop 5 wordt geleverd met een i5- of i7-processor en een scherm dat 13,5 of 15 inch meet. Welke van deze modellen is het beste? Wij zochten het uit.
3 mei 2023 16:23