Microsoft Surface Laptop Studio 2 (Z3H-00009)
| Processor type | Intel Core i7 13800H |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Scherm diagonaal | 14,4 inch |
| Resolutie | 2400x1600 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 4060 |
| Totale opslagcapaciteit | 2.000 GB |
| Gewicht totaal | 1,98 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor type | Intel Core i7 13800H |
| Aantal processorcores | 14 |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 64 GB |
| Scherm diagonaal | 14,4 inch |
| Resolutie | 2400x1600 |
| Verhouding | 3:2 |
| Pixeldichtheid | 200 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 4060 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 8 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 2.000 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 2.000 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.3 |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD |
| Webcam | |
| Camera Windows Hello compatible |
| Accelerometer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 58 Wh |
| Gewicht totaal | 1,98 kg |
| Afmeting - Breedte | 32,3 cm |
| Afmeting - Diepte | 23 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,2 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | Z3H-00009 | |
| EAN | 0196388194452 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 11 oktober 2023 |