Microsoft Surface Pro 256GB i5 8GB (FJX-00003)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i5 7300U |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 12,3 inch |
| Resolutie | 2736x1824 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics 620 |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,06 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 7300U |
| Processor klokfrequentie | 2,6 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3,5 GHz |
| Configureerbare TDP-downfrequentie | 1 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.866 MHz |
| SODIMM sloten | 0 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 12,3 inch |
| Resolutie | 2736x1824 |
| Verhouding | 3:2 |
| Pixeldichtheid | 267 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| Aanraakpunten touchscreen | 10 aanraakpunten |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Geschikt voor peninvoer | |
| 3D-scherm |
| GPU type | Intel HD Graphics 620 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Aantal harddisks / SSD's | 1 |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Samsung KUS030202M-B000 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| WiFi adapter | Marvell Avastar Wireless AC |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.1 |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 1 |
| USB Type-C | |
| Thunderbolt | 0 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MicroSD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Micro HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aantal DisplayPort-uitgangen | 1 |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Aantal mini DisplayPort-uitgangen | 1 |
| Analoge audio aansluitingen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,9 MPixel |
| Tweede camera | |
| Tweede cameraresolutie | 0,9 MPixel |
| Flitser | |
| Camera Windows Hello compatible |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS | |
| Kompas | |
| NFC |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 3.000 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 46 Wh |
| Verwisselbare accu | |
| Gewicht totaal | 1,06 kg |
| Gewicht tablet (bij 2-in-1 apparaten) | 0,72 kg |
| Afmeting - Breedte | 29,21 cm |
| Afmeting - Diepte | 21 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,34 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | FJX-00003 | |
| EAN | 0889842193213 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 26 mei 2017 |