MSI Bravo 15 C7UDX-043NL
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 2,35 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | AMD Ryzen 5 |
| Processor klokfrequentie | 3,3 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,55 GHz |
| Aantal processorcores | 6 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 6 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
| 4G (LTE) |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aantal DisplayPort-uitgangen | 1 |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Gewicht totaal | 2,35 kg |
| Afmeting - Breedte | 35,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 24,8 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,8 cm |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | BRAVO 15 C7UDX-043NL, 9S7-158N11-043 | |
| EAN | 4711377091312 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 4 mei 2023 |