MSI Bravo 15 C7VF-002BE
| Processor type | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 4060 |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 2,25 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | AMD Ryzen 7 |
| Processor type | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Processor klokfrequentie | 3,2 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,75 GHz |
| Aantal processorcores | 8 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 4060 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 8 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
| 4G (LTE) |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aantal DisplayPort-uitgangen | 1 |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Accu capaciteit (Wh) | 53,5 Wh |
| Gewicht totaal | 2,25 kg |
| Afmeting - Breedte | 35,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,9 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,49 cm |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | 9S7-158N11-002 | |
| EAN | 4711377080712 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 29 juni 2023 |