MSI GE70 2PC-018NL
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 4700HQ |
| Processor klokfrequentie | 2,4 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3,4 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Chipset | Intel HM86 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 127 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| 3D-scherm |
| GPU type | Nvidia GeForce GTX 850M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen (oud) | 2.048 MB |
| Videogeheugen | 2 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 2 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.400 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 49 Wh |
| Gewicht totaal | 3,00 kg |
| Afmeting - Breedte | 41,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 26,9 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,9 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | GE70 2PC-018NL | |
| EAN | 4719072329938 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 13 maart 2014 |