MSI GV62 8RE-032NL
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 8750H |
| Aantal processorcores | 6 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia GeForce GTX 1060 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 2 soort | Harddisk |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.1 |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 3 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| GPS |
| Gewicht totaal | 2,20 kg |
| Afmeting - Breedte | 38,3 cm |
| Afmeting - Diepte | 26 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,5 cm |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Garantie | 2 jaar |
| EAN | 4719072581831 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 25 juli 2018 |