MSI Stealth GS77 12UHS-033BE
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i9 12900H |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 3080 Ti |
| Totale opslagcapaciteit | 2.000 GB |
| Gewicht totaal | 2,80 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i9 |
| Processor type | Intel Core i9 12900H |
| Configureerbare TDP-down | 35 W |
| Aantal processorcores | 14 |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Geheugen klokfrequentie | 4.800 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 64 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 255 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 3080 Ti |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 16 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 2.000 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 2.000 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.2 |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - SD | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| HDMI-versie | 2.1 |
| DisplayPort-uitgang |
| Webcam |
| Accu capaciteit (Wh) | 99 Wh |
| Gewicht totaal | 2,80 kg |
| Afmeting - Breedte | 39,76 cm |
| Afmeting - Diepte | 28,35 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,01 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 9S7-17P112-033, GS77 12UHS-033BE | |
| EAN | 4719072933951 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 15 augustus 2022 |