MSI Wind U100-416
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Atom N270 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Scherm diagonaal | 10 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| GPU type | Intel GMA 950 |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| Gewicht totaal | 1,00 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Atom |
| Processor type | Intel Atom N270 |
| Processor klokfrequentie | 1,6 GHz |
| Aantal processorcores | 1 |
| Chipset | Intel 945GSE |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugen klokfrequentie | 667 MHz |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 10 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| Pixeldichtheid | 119 ppi |
| GPU type | Intel GMA 950 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 160 GB |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| VGA-uitgang |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 1,3 MPixel |
| Gewicht totaal | 1,00 kg |
| Afmeting - Breedte | 26 cm |
| Afmeting - Diepte | 18 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,2 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows XP Home Edition |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | U100-416EU, 9S7-N01152-416 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 3 november 2008 |