Packard Bell Dot SC/W-805NL
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Atom N2600 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel GMA 3600 |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,15 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Atom |
| Processor type | Intel Atom N2600 |
| Processor klokfrequentie | 1,6 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel NM10 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| SODIMM sloten | 1 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| Pixeldichtheid | 118 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| 3D-scherm |
| GPU type | Intel GMA 3600 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Videogeheugen | 0 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 320 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Western Digital WD3200BPVT |
| Optische drive merk/product | - |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerkadapter (bedraad) | Realtek PCIe FE |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WiFi adapter | Broadcom |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 0 |
| FireWire - Totaal | 0 |
| Thunderbolt | 0 |
| eSATA | 0 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MicroSD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 2 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,3 MPixel |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon | |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Accu capaciteit (Wh) | 49 Wh |
| Verwisselbare accu | |
| Gewicht totaal | 1,15 kg |
| Gewicht excl. accu | 0,88 kg |
| Afmeting - Breedte | 25,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 18,4 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,4 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Starter |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | LU.BXR0D.003 | |
| EAN | 4717276932619 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 21 april 2012 |