Packard Bell EasyNote LJ65-CU-014
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Pentium Dual-Core T4200 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 4570 |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Gewicht totaal | 3,20 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Processor type | Intel Pentium Dual-Core T4200 |
| Processor klokfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel GL40 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.066 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 106 ppi |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 4570 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 0,5 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 320 GB |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Western Digital WD3200BEVT |
| Optische drive merk/product | Optiarc AD-7580S |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - 9-pin (FW800) | 0 |
| FireWire - 6-pin (FW400) | 0 |
| FireWire - 4-pin (Mini) | 0 |
| eSATA | 0 |
| Cardreader - CF | |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Analoge audio aansluitingen | 2 |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 1,3 MPixel |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Gewicht totaal | 3,20 kg |
| Gewicht excl. accu | 2,90 kg |
| Afmeting - Breedte | 41,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 28 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,86 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | LX.B620X.005, LX.BAE0X.005 | |
| EAN | 4712842106470 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 8 juni 2009 |