Packard Bell EasyNote MH36-U-04
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Pentium Dual-Core T3400 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| GPU type | Intel GMA 4500M HD |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Gewicht totaal | 2,50 kg |
| Processor type | Intel Pentium Dual-Core T3400 |
| Processor klokfrequentie | 2,17 GHz |
| Chipset | Intel GM45 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugen klokfrequentie | 667 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Pixeldichtheid | 98 ppi |
| GPU type | Intel GMA 4500M HD |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 250 GB |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Western Digital WDC2500BEVT |
| Optische drive merk/product | Hitachi LG GSA-T50N |
| DVD branden |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11g |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 2 |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 1,3 MPixel |
| Gewicht totaal | 2,50 kg |
| Gewicht excl. accu | 2,20 kg |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| SKU | 02416284 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 29 april 2009 |